2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Asystentka / Asystent w kancelarii prawnej

Wynagrodzenie

6 100 - 7 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kancelaria GKR Legal zatrudni na pełen etat na umowę o pracę asystentkę prawną / asystenta prawnego.

Kim jesteśmy

GKR Legal stanowi zgrany i sprawdzony zespół. Pracujemy, wymieniamy doświadczenia i poszukujemy nowych rozwiązań. Zapewniamy naszym klientom rzetelne doradztwo prawne, bazujące nie tylko na wiedzy prawniczej, ale również na właściwym rozumieniu kontekstu biznesowego. Relacje z klientami i współpracownikami budujemy na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Profesjonalizm i zaangażowanie w pracę łączymy harmonijnie z życiem prywatnym, rozwojem i realizowaniem pasji. Zapraszamy do współpracy.

Szukamy współpracownika, który:

  • posiada minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku asystenckim lub sekretarskim w kancelarii prawnej;

  • zna język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację mailową, telefoniczną oraz bezpośrednią;

  • posiada bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - głównie Word, PowerPoint;

  • ma pozytywne nastawienie do pracy oraz zaangażowanie;

  • jest skrupulatny/a i odpowiedzialny/a za powierzone zadania

  • dodatkowym atutem będzie zainteresowanie zagadnieniami związanymi ze znakami towarowymi.

Twój zakres obowiązków:

  • bieżące wsparcie pracy prawników kancelarii;

  • prowadzenie bazy znaków towarowych;

  • przygotowywanie raportów, zestawień i prezentacji na potrzeby kancelarii;

  • praca z dokumentami (dbanie o ich sprawny obieg, formatowanie i archiwizacja, wysyłka korespondencji)

  • nadzór nad kalendarzami członków zespołu kancelarii;

  • kontaktowanie się z sądami i urzędami administracji publicznej;

  • wsparcie recepcji kancelarii.

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie,

  • pakiet benefitów m.in. w pełni sfinansowaną opiekę medyczną oraz możliwość przystąpienia do pakietu sportowego i ubezpieczenia grupowego na życie

  • pracę z sympatycznym, dynamicznym, kompetentnym oraz zgranym zespołem w pozytywnej atmosferze

  • wyjścia integracyjne – lubimy spotykać się również po pracy :);

  • pracę w nowoczesnym biurze w dobrze skomunikowanym centrum Warszawy.

Wymagane dokumenty

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu, podając w tytule wiadomości Asystent/Asystentka  na adres biuro(ad)gkrlegal.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 911249844