2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Edyta
Dodane 25 kwietnia 2024

**Asystentka/ Asystent w kancelarii biura; Mokotów**

Wynagrodzenie

5 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży leasingowej, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Asystentka/ Asystent w kancelarii biura

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i monitorowanie korespondencji przychodzącej

  • Wprowadzanie danych z dokumentów do systemu

  • Przekazywanie dokumentów do właściwych działów

  • Dbałość o poprawność danych w systemie

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze administracyjnym

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość i obługa programów MS Office (w szczególności Excel)

  • Dokładność, rzetelność, skrupulatność

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w pełnym wymiarze czasu pracy od zaraz

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem Hays Poland

  • Zatrudnienie od zaraz do 31.12.2024r. z możliwością przedłużenia

  • Pracę stacjonarną w godzinach 7-10/15-18

  • Wynagrodzenie miesięczne 5500zł brutto

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji

  • Lokalizacja biura: Warszawa Mokotów (okolice Galerii Mokotów)

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912631268