2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Świętokrzyskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Stąporków
Dodane 23 kwietnia 2024

Asystentka/Asystent w dziale handlowym

Lokalizacja

Stąporków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem ZUK Stąporków SA, poszukujemy osób na stanowisko: Asystentka/Asystent w dziale handlowym ( branża obróbki metalu )

       Zakres obowiązków : ·

·        Aktywne pozyskiwanie nowych klientów ;

·        Realizacja planów sprzedaży; ·

·        Budowanie długofalowych relacji z klientami;

        Wymagania :

·        Mile widziane - doświadczenie na stanowisku handlowca;

·        Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych;

·   Umiejętność pracy pod presją czasu;

·        Umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych;

·        Prawo jazdy kat. B; ·

·        Znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego w stopniu komunikatywnym;

·        Znajomość branży metalowej ( obróbka, konstrukcje) – mile widziane;

  Oferujemy : ·

·        Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji oraz doświadczenia; ·

·        Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę; ·

·        System premii; ·

·        Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju; ·

·        Niezbędne narzędzia do pracy.

Lokalizacja

Stąporków,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Stąporków
ID: 912155972