2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Mazowieckie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Piaseczno
Milena
Dodane 26 kwietnia 2024

Asystentka/Asystent stomatologiczny CMP Piaseczno

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa CMP to nowoczesna sieć placówek oferująca wysokiej jakości opiekę medyczną. Szukamy pasjonatów zdrowia gotowych rozwijać się w przyjaznym środowisku pracy i dołączyć do naszego zespołu. Oferujemy możliwość współpracy z doświadczonymi specjalistami oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu medycznego. Dołącz do nas i pomóż nam dbać o zdrowie pacjentów!

My pracujemy z sercem, a Ty?

Asystentka/asystent stomatologiczny

Miejsce pracy: Piaseczno, ul. Puławska 49

Twoje zadania:

  • Przygotowywanie gabinetu i stanowiska pracy lekarza dentysty do pracy

  • Asystowanie lekarzowi dentyście podczas wykonywania zabiegów

  • Przygotowywanie i przechowywanie leków, materiałów i narzędzi

  • Prowadzenie dokumentacji oraz opieka nad pacjentami

Od Kandydatów/Kandydatek oczekujemy:

  • Dyspozycyjności do pracy na cały etat

  • Wykształcenie kierunkowe - dyplom/certyfikat asystentki stomatologicznej lub higienistki

  • Komunikatywność, kultura osobista, opanowanie, dokładność i sumienność

  • Co najmniej rok doświadczenia na analogicznym stanowisku będzie atutem ale jego brak nie jest dyskwalifikujący

  • Umowę dopasowaną do potrzeb/umowa o pracę/zlecenie

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej - dbamy o Twoje zdrowie, zapewniając dostęp do profesjonalnej opieki medycznej.

  • Dostęp do platformy benefitowej (w tym karta Multisport) – każdy znajdzie korzyści dostosowane do swoich potrzeb.

  • Możliwość rozwoju zawodowego – jesteśmy gotowi podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, abyś mógł/ła rozwijać się razem z nami.

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne – stawiamy na ciągłe doskonalenie w wykonywanej pracy.

  • Program poleceń pracowniczych oraz inicjatyw - dajemy Ci szansę na dodatkową gratyfikację za Twoją aktywność i inicjatywę.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 909655386