2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Bogucice
Monika
Dodane 26 kwietnia 2024

Asystentka/Asystent sprzedaży

Wynagrodzenie

5 500 - 5 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z rozwojem naszego klienta poszukuję osoby na stanowisko: Asystent/ Asystentka działu sprzedaży.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży materiałów hutniczych lub w podobnym segmencie rynku,

  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,

  • Komunikatywność i umiejętność budowania trwałych, pozytywnych relacji z klientami,

  • Samodyscyplina i umiejętność organizacji pracy,

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • Wykształcenie minimum średnie.

Obowiązki:

  • Sprawdzanie dostępności towarów w systemie magazynowym,

  • Przygotowanie ofert dla klientów,

  • Przygotowanie dokumentów handlowych,

  • Utrzymywanie kontaktów z klientami (głównie kontakty telefoniczne, emaliowe),

  • Wspieranie działu w realizacji zadań sprzedażowych,

  • Organizowanie transportów.

Oferta:

  • Pierwsza umowa na 3 miesiące,

  • Praca z biura w Katowicach,

  • Benefisy: opieka medyczna, karta sportowa, premie po okresie próbnym.

Jeśli jesteś zainteresowany tą rolą, kliknij „aplikuj teraz”, aby przesłać CV, lub zadzwoń do nas już teraz.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 911290930