2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Żywiec
Dodane 24 maja 2024

Asystentka/Asystent Sprzedawcy - operator sieci PLAY 27,70 zł/h ZDALNA

Lokalizacja

Żywiec

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Stanowisko: Asystent/Asystentka Sprzedaży.

Osoba na tym stanowisku będzie współpracować z doświadczoną przedstawicielką handlową, zajmującą się obsługą firm w całej Polsce. Produkty: katalog produktów Sieci P4 Sp. Z o.o. operatora sieci PLAY: internet, telewizja, telefonia dla rynku B2B. Biuro firmy Play znajduje się w Katowicach na ul. Zabrskiej 17, jednak praca wykonywana przez Asystenta/Asystentkę może odbywać się 100% online.

Oferuję:

  • stabilną pracę w systemie: 100% zdalnie (w przyszłości dla osób chętnych możliwość pracy stacjonarnej lub hybrydowej w biurze w Katowicach)

  • umowę zlecenie podpisywaną z firmą przedstawicielki handlowej

  • 27,70 zł brutto/h

  • praca na pół etatu od poniedziałku do piątku po 4h dziennie, a po okresie wdrożenia możliwość zwiększenia ilości godzin dla osób chętnych (elastyczny grafik, preferowane godziny na początek: 12:00-16:00

  • pozytywną atmosferę sprzyjającą rozwojowi

  • szkolenia z zakresu obsługi programów oraz szkolenia sprzedażowe

Zakres obowiązków:

  • tworzenie ofert dla klientów kluczowych zgodnie z wytycznymi

  • wprowadzanie danych do systemów

  • kontakt z klientami

Wymagania:

  • biegła umiejętność obsługi komputera (po okresie wdrożenia: dynamika podczas poruszania się w programach komputerowych)

  • umiejętność działania pod presją czasu

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy oraz logicznego myślenia

  • bardzo duża dokładność podczas etapu tworzenia ofert dla klientów oraz podczas obsługi powierzonych systemów komputerowych

  • komunikatywność

  • dobra dykcja

  • dyspozycyjność

  • początkowo własny komputer z dostępem do stabilnego łącza internetowego

Etap rekrutacji. Rekrutacja online: Aplikacja Teams lub stacjonarnie w biurze w Katowicach na ul. Zabrskiej 17 (do wyboru).

Zapraszam do złożenia CV poprzez OLX.

Informuję, że skontaktuję się tylko z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Żywiec,

Śląskie

Śląskie, Żywiec
ID: 920665079