2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Żoliborz
Dodane Dzisiaj o 08:40

Asystentka /Asystent - praca biurowa dla studenta

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Żoliborz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma IBPE świadcząca usługi doradztwa technicznego dla nieruchomości (m.in. przeglądy budowlane, pomiary elektryczne) poszukuje osoby do pomocy do biura na stałe na stanowisko

ASYSTENT/KA do Działu Handlowego

Miejsce pracy: Warszawa (ul. Rydygiera 8)

Opis stanowiska:

Wsparcie do Działu Handlowego w bieżących pracach administracyjno-biurowych:

·         sprawdzanie poprawności dokumentacji z wykonanych kontroli

·         tworzenie oraz weryfikowanie dokumentów firmowych wg procedur

·         kontakt z Klientami oraz inżynierami (telefoniczny i mailowy) – NIE sprzedaż

·         pilnowanie realizacji zleceń, nadzór nad harmonogramami

·         drukowanie, skanowanie, bindowanie, pakowanie korespondencji do wysyłki

·         uzupełnianie wewnętrznych baz danych

·         weryfikowanie danych w programie CRM

  Wymagania:

·         wykształcenie minimum średnie (status studenta)

·         doświadczenie w pracy biurowej

·         dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu

·         dobra znajomość obsługi komputera, MS Office (Word, Excel, Outlook)

·         dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań

·         umiejętność szybkiego uczenia, samodzielność

·         mile widziana: znajomość branży technicznej/budowlanej

Oferujemy:

·         stabilne warunki zatrudnienia - umowa zlecenia

·         premie uznaniowe – w zależności od zaangażowania

·         szkolenie i wsparcie przełożonego we wdrożeniu w obowiązki

·         rozwój zawodowy, zdobycie doświadczenia w obszarze administracji, handlu

·         możliwość dostosowania grafiku do zajęć na uczelni

·         pracę w przyjaznym i młodym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w formularzu kontaktowym OLX z podaniem dostępności dni/godzin pracy.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach rekrutacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Żoliborz
ID: 870002533