2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Zachodniopomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Chwarstnica
Dodane 13 kwietnia 2024

Asystentka/Asystent działu sprzedażowego.

Wynagrodzenie

4 200 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chwarstnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie zestawień materiałowych.

  • Przygotowywanie ofert za pomocą arkusza kalkulacyjnego.

  • Pozyskiwanie i analiza ofert od dostawców materiałów.

  • Weryfikacja projektów pod względem użytych materiałów.

  • Współpraca z działem sprzedażowym i technologicznym.

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office,

  • Mile widziane doświadczenie w branży konstrukcji stalowych

  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

  • Mile widziani Studenci/Studentki

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Pracę w ambitnym, skoncentrowanym na celach zespole,

Lokalizacja

Chwarstnica,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Chwarstnica
ID: 911433025