2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Robakowo
Dodane 13 maja 2024

Asystentka/Asystent Działu Sourcingu

Lokalizacja

Robakowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Znasz HENDI? Mamy wszystko, co najlepsze dla gastronomii.

W Polsce działamy od prawie 20 lat. Wchodzimy w skład międzynarodowej grupy HENDI ,działającej na rynkach europejskich od nieomal 100 lat. Konsekwentnie budujemy markę i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom profesjonalistów.

Jesteśmy liderem w branży. Kompleksowe i nowoczesne rozwiązania Hendi doceniają szefowie kuchni na całym świecie.

Prężnie działamy poprzez sieć dystrybutorów, sklepy stacjonarne oraz w e-commerce (nowoczesny sklep online www.hendi.com).

Stawiamy na profesjonalizm i satysfakcję klienta, wyprzedzamy trendy, najważniejszą wartością firmy są jej pracownicy.

Aktualnie poszukujemy pracownika w Dziale Sourcingu na stanowisko:

Miejsce pracy: Robakowo k. Poznania

OPIS STANOWISKA:

  • wsparcie Category Managerów i działu Sourcingu w codziennej pracy

  • tworzenie baz danych dostawców

  • koordynowanie zgodności danych logistycznych

  • aktualizowanie danych towarowych w systemie ERP

  • współpraca z działem Supply Chain, Marketingu, Magazynu oraz innymi oddziałami Hendi

  • tworzenie zapytań ofertowych

  • opieka nad zakupami działowymi

 WYMAGANIA:

  • dobra znajomość języka angielskiego min. B2

  • bardzo dobra znajomość excela

  • umiejętności analityczne

  • dokładność i skrupulatność

  • samodzielność w działaniu

  • otwartość na naukę i zdobywanie nowych umiejętności

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

 OFERUJEMY:

ciekawą pracę w nowoczesnej, międzynarodowej i szybko rozwijającej się firmie

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

wsparcie w codziennych zadaniach w okresie wdrożenia

prywatną opiekę medyczną

dofinansowanie do karty sportowej

przyjazną atmosferę pracy

spotkania integracyjne

nowoczesną i komfortową siedzibę firmy

 Dołącz do naszego zespołu!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Robakowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Robakowo
ID: 915244033