2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Toruń
Dodane 10 maja 2024

Asystentka/ Asystent ds. wsparcia sprzedaży

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma PRO-NETWORK, działająca od ponad pięciu lat w branży energetycznej, poszukuje osoby na stanowisko: Asystentka/ Asystent ds. wsparcia sprzedaży

Dołącz do naszego zespołu łączącego specjalistyczną wiedzę z kreatywnością oraz ciągłe doskonalenie z pasją!

Miejsce pracy: Toruń (woj. Kujawsko-pomorskie)

 Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie zamówień do systemu i nadzór nad ich realizacją

  • Przygotowywanie ofert handlowych

  • Przygotowywanie raportów i zestawień

  • Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych oraz nadzór nad obiegiem dokumentów

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź umowę zlecenie, w godzinach 8:00-16:00 (poniedziałek - piątek)

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, wśród młodych zaangażowanych osób

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (częściowo zdalnie)

  • Miłą atmosferę, otwartą i nowoczesną kulturę pracy

  • Wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

 Wymagania:

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności aplikacji „Excel”)

  • Organizacja pracy, punktualność i sumienność

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Klauzula RODO

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

“Na podstawie przepisu art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez SPRINGOS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Kłaju. Jednocześnie oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości cofnięcia zgody w każdym czasie oraz potwierdzam, iż zapoznałem z klauzulą informacyjną na temat przetwarzania danych osobowych.”

Administratorem Państwa danych osobowych jest SPRINGOS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Kłaju 701, 32-015 Kłaj (dalej ADO).

Przypominamy o możliwości zapoznania się z właściwą klauzulą informacyjną na temat przetwarzania Twoich danych osobowych na naszej stronie.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 838043270