2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Małopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Kraków
  7. Administracja, prace biurowe - Stare Miasto
TEST HR
Dodane 20 maja 2024

Asystentka/ Asystent Biura

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Asystentka/ Asystent Biura.

Ref. No: 8298

Region: Kraków, małopolskie

Wymagania:

  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Sprawne poruszanie się w środowisku Windows i dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność szybkiego pisania na komputerze

  • Podstawowe wiadomości dotyczące zasad prowadzenia i przechowywania korespondencji biurowej i innych dokumentów

  • Wzorcowe posługiwanie się polszczyzną, w mowie i piśmie

  • Wysoka kultura osobista

  • Punktualność i odpowiedzialność

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Podzielność uwagi, umiejętność efektywnej pracy nad kilkoma zadaniami jednocześnie

  • Umiejętność utrzymywania dobry relacji ze współpracownikami na różnych szczeblach organizacji

  • Dostępność - konieczność rozpoczęcia pracy od początku czerwca

Obowiązki:

  • Obsługa sekretariatu (przyjmowanie gości, obsługa przesyłek, korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz dokumentów wewnętrznych)

  • Obsługa centrali telefonicznej

  • Udzielanie podstawowych informacji na temat zakresu działalności  firmy

  • Wsparcie w przygotowaniu dokumentów na spotkania zarządu, wypełnianie dokumentów, przepisywanie tekstów

  • Prowadzenie kalendarza rezerwacyjnego sal konferencyjnych

  • Organizacja podróży służbowych (hotele, restauracje, bilety)

  • Nadzór nad flotą samochodową - leasingi, ubezpieczenia, przeglądy

  • Zapewnianie sprawnego funkcjonowania biura – rozwiązywanie bieżących usterek, dbanie o czystość, współpraca z serwisem sprzątającym

  • Dbanie o odpowiednią ilość i jakość materiałów biurowych, zamawianie artykułów spożywczych

  • Współpraca z innymi działami

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwości rozwoju

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 917935675