2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Włochy
Dodane 30 kwietnia 2024

Asystentka administracyjna (Warszawa, Włochy)

Wynagrodzenie

4 500 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Zatrudnimy studentkę do pracy w roli Asystentki administracyjnej biura w firmie zajmującej się inwentaryzacjami (Warszawa, Włochy).

Nie wymagamy doświadczenia tylko rzetelności i zaangażowania

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat 9:00-17:00

  • wynagrodzenie 4 500–4 800zł brutto / mies. (dla studenta brutto = na rękę)

  • udział w projektach dla dużych, międzynarodowych firm i korporacji

  • pracę w firmie z ponad 30-letnim doświadczeniem na polskim rynku w zakresie inwentaryzacji środków trwałych

  • zgrany zespół i przyjazną atmosfera

  • rozwój zawodowy i prowadzenie kariery przez doświadczonych i wykwalifikowanych managerów

  • płatny urlop po przepracowaniu pełnego roku w firmie

  • umowę zlecenie

Oczekujemy:

  • umiejętności obsługi komputera i programów: excelwordpower pointoutlook na poziomie średniozaawansowanym

  • Wielozadaniowości – umiejętność odnalezienia się w kilku zadaniach do wykonania w zakresie kilku różnych projektów

  • Gotowości do wykonywania rozmów telefonicznych np. z potencjalnymi pracownikami

  • skrupulatnego i dokładnego podejście do wykonywanych zadań, szczególnie jeśli chodzi o np. dokumentację

  • Aktualnego prawo jazdy, ze względu na możliwe wyjazdy na projekty do innych miast

Twój zakres obowiązków:

  • Przygotowanie dokumentów projektowych przed projektem

  • Przygotowanie dokumentów kadrowych, zgłaszanie ich do biura zewnętrznego, pilnowanie ich dat i aktualizacja danych

  • Przygotowanie danych adresowych do harmonogramu

  • Wsparcie w przygotowaniach rekrutacji (publikowanie ogłoszeń na FB oraz ciągły kontakt z potencjalnymi zainteresowanymi, kontakt z firmami rekruterskimi)

  • Rozliczanie kosztów delegacji pracowników, sprawdzanie poprawności dokumentacji

  • Przygotowanie dokumentacji projektowej do oddania do klienta po projekcie Pilnowanie terminów projektu oraz dokumentacji projektowej

  • Prowadzenie biura (rozmowy telefoniczne, zakupy, wysyłki kurierskie, poczta itp.)

  • Przygotowanie dokumentów księgowych dla księgowej

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 915527476