2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Lwówek
Mecha - Tronic sp. z o.o. sp.k
Dodane 25 kwietnia 2024

Asystentka Administracji i Kadr

Lokalizacja

Lwówek

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

FIRMA DZIAŁAJĄCA W BRANŻY SERWISOWEJ ŚWIADCZĄCA USŁUGI KOMPLEKSOWEGO UTRZYMANIA RUCHU MASZYN I URZĄDZEŃ W ZAKŁADACH PRODUKCYJNYCH

       W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Masz doświadczenie jako Asystentka Administracji i Kadr i szukasz stabilnej pracy z możliwością rozwoju?

Dołącz do nas!

Zadania, które będziesz realizować:

Koordynacja pracy biura i firmy

Ewidencja czasu pracy

Rejestr faktur

Zamówienia artykułów biurowych i odzieży

Przydział odzieży roboczej

Kontrola Uprawnień pracowniczych

Badania UDT

Obsługa PPK

Poczta

Czego od Ciebie oczekujemy?

- doświadczenia na podobnym stanowisku, w pracach administracyjno biurowych i kadrach

- znajomość kadr

- odpowiedzialności, zaangażowania i otwartości na nowe wyzwania

Oferujemy Ci:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w intensywnie rozwijającej się firmie,

- konkurencyjne wynagrodzenie (cenimy Twoje zaangażowanie),

- realne możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,

- premie uznaniowe,

- ubezpieczenie na życie,

- dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy.

Jeśli zainteresowała Cię oferta prześlij swoje CV za pośrednictwem formularza lub skontaktuj się z nami telefonicznie : 602 857 832

www.mecha-tronic.com.pl

Przywyknij do sprawnych maszyn!

Lokalizacja

Lwówek,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Lwówek
ID: 909572149