2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Wielkopolskie
  5. Inżynieria - Poznań
  6. Inżynieria - Piątkowo
Dodane 05 maja 2024

Asystenta Projektanta obsługa inwestycji, marketingu, projektów

Wynagrodzenie

4 300 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Piątkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Firma Budowlana poszukuje osoby na stanowisko Asystenta Projektanta Budownictwa do obsługi inwestycji, marketingu oraz innych prac biurowych w naszym biurze projektowym i firmie budowlanej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne związane z budownictwem lub pokrewne,

  • Doświadczenie w obszarze budownictwa lub pracy biurowej będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office,

  • Znajomość zagadnień związanych z marketingiem będzie mile widziana,

  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i dokładność w wykonywanych zadaniach.

Obowiązki:

  • Asystowanie projektantom budowlanym w realizacji inwestycji,

  • Obsługa dokumentacji projektowej i biurowej,

  • Współpraca z działem marketingu w promocji naszych projektów,

  • Wykonywanie innych zadań biurowych związanych z działalnością firmy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie budowlanej,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w branży,

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonych profesjonalistów,

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: lub kontakt telefoniczny pod numerem 60*****41 . W tytule wiadomości prosimy o dopisanie "Oferta pracy - Asystent Projektanta Budownictwa".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Piątkowo
ID: 897218060