2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubuskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gorzów Wielkopolski
Dodane 01 kwietnia 2024

Asystent zarządu. praca biurowa, sekretariat

Wynagrodzenie

4 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Firma z branży budowlanej poszukuje na stanowisko :

Asystent zarządu - praca biurowa - sekretariat

Zakres obowiązków

Wykonywanie zadań wyznaczonych przez Zarząd Spółki

Pozyskiwanie oraz stała współpraca z klientami - przygotowanie dokumentacji

Monitorowanie i analiza efektywności prowadzonych działań

Obsługa bieżąca biura, segregowanie dokumentacji

wymagania

Umiejętność planowania i dobre organizowanie czasu pracy

samodzielność

bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excell, Word)

oferujemy

Umowę o pracę

Motywujące wynagrodzenie oraz system premiowy

Możliwość awansu w strukturach firmy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 908859038