2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gumna
Dodane 14 maja 2024

Asystent zarządu

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gumna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy osoby do biura, zakres obowiązków :

  • przygotowywanie korespondencji a także kontrola nad korespondencja przychodzącą

  • Przygotowywanie dokumentów, faktur zakupowych dla biura księgowego

  • wysyłanie zamówień i przyjmowanie materiałów na stan w systemie Subiekt GT

  • wystawianie faktur w systemie Subiekt GT

  • rozliczanie delegacji służbowych pracowników

  • kompletowanie dokumentacji do teczek osobowych

  • Ewidencjonowanie wniosków urlopowych i zwolnień lekarskich

  • prowadzenie kart pracy pracowników

  • ściąganie i rejestrowanie certyfikatów stali

  • zaopatrzenie biura

wymagania:

  • Znajomość obsługi komputera i programów biurowych

  • Dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w wykonywaniu obowiązków

  • Otwartość, pozytywne nastawienie, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Lokalizacja

Gumna,

Śląskie

Śląskie, Gumna
ID: 918236058