2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Przeźmierowo
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystent z j. angielskim

Wynagrodzenie

3 500 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przeźmierowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Stilnovisti Sp.zo.o. to grupa energicznych, pomysłowych i zmotywowanych ludzi, którzy w sposób dynamiczny rozwijają działalność na rynku krajowym oraz międzynarodowym.

Poszukujemy osoby, która wesprze nasze działania oraz wprowadzi do zespołu świeżość i pomoże wynieść naszą firmę na nowy poziom.

W związku z tym, jeśli jesteś zorganizowany, masz głowę pełną pomysłów i mówisz biegle w języku angielskim – ta praca jest właśnie dla Ciebie…

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie dokumentacji, prezentacji oraz raportów w j.angielskim,

- organizacja wyjazdów służbowych,

- obsługa klienta zarówno przez e-mail, jak i przez telefon,

- tłumaczenie dokumentów oraz uczestnictwo w spotkaniach w roli tłumacza,

- wsparcie i współpraca z pozostałymi działami firmy,

Wymagania:

- biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,

- umiejętności organizacyjne,

- umiejętność pracy pod presją czasu,

- wysoka kultura i profesjonalizm,

- komunikatywność,

- praca na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

- znajomość pakietu Office,

Oferujemy:

- pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- wynagrodzenie 4500 zł/netto plus premie od efektów pracy,

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 10 – 18

Czekamy na Twoje CV wraz ze zdjęciem!

Lokalizacja

Przeźmierowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przeźmierowo
ID: 915273249