2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Zarządzanie projektami
  5. Zarządzanie projektami - Mazowieckie
  6. Zarządzanie projektami - Warszawa
  7. Zarządzanie projektami - Białołęka
Dodane 21 maja 2024

Asystent - wsparcie administracyjne działu technicznego

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma JMDI jest niezależnym dostawcą telewizji, Internetu, telefonii stacjonarnej i komórkowej na terenie Warszawy i okolic, Podlasia, Gdańska i Wrocławia. Świadczenie usług rozpoczęliśmy w 2002r. Jesteśmy firmą z wyłącznie polskim kapitałem. Z usług JMDI korzysta już ponad 50 000 odbiorców indywidualnych oraz firm.

W związku z realizacją inwestycji finansowanej ze środków KPO C 1.1.1 „Zapewnienie dostępu do bardzo szybkiego internetu na obszarach białych plam” poszukujemy osób na stanowisko:

ASYSTENTA ds. wsparcia administracyjnego działu technicznego

Zakres obowiązków:

- nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

- systematyczne wprowadzanie danych

- monitorowanie harmonogramu zadań działów technicznych

- kontakt telefoniczny z kontrahentami

Wymagania:

- systematyczność

- komunikatywność

- dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- niezbędne narzędzia pracy

- dofinansowanie do karty multisport

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez JMDI Sp z o.o z siedzibą w Warszawie.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 875562057