2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Krzyki
Dodane 09 kwietnia 2024

Asystent wsparcia sprzedaży i akcje sprzedażowych

Wynagrodzenie

1 400 - 1 750 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Gwarantujemy:

·        Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

·        Szkolenie i pełne wdrożenie w obowiązki służbowe

·        Praca w biurze w centrum Wrocławiu

·        Po wdrożeniu możliwość częściowej pracy zdalnej

·        Elastyczny czas pracy

·        Wynagrodzenia na poziomie 30 zł netto za godzinę

·        Praca w wymiarze około 50-60 godzin miesięcznie

·        Dodatkowy system premiowy

Twoje zadania:

·        Przygotowanie i opracowanie bazy firm na podstawie dostępnych źródeł,

·        Analiza i edycja posiadanych baz kontaktowych pod akcje mailingowe,

·        Pełna koordynacja akcji mailingowej do klientów B2B,

·        Kontakt telefoniczny z klientami z bazy kontrahentów oraz firm w celu zaoferowania usług lub umówienia spotkania

·        Direct search na social mediach

·        Raportowanie kampanii i efektów sprzedażowych

Wymagania:

·        znajomość obsługi Pakietu MS Office

·        dobra znajomość obsługi social mediów

·        gotowość do dużej ilości rozmów telefonicznych

·        samodzielność, skrupulatność, dobra organizacja pracy

·        status studenta

·        mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·        mile widziane zainteresowanie ekonomią, finansami lub ubezpieczeniami

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 910539712