2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane 23 kwietnia 2024

Asystent w sklepie medycznym

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Brand Vital Poland Sp. z o.o. świadcząca usługi na rynku medycznym (sklepy medyczne) poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Asystent w sklepie medycznym

Wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie,

  • Umiejętności organizacyjne

  • Komunikatywność we współpracy z ludźmi (to jest praca z ludźmi)

  • Samodzielność

Główne obowiązki

  • Przyjmowanie telefonicznych zleceń od Klientów

  • Przyjmowanie Klientów w oddziale (witanie, informowanie o czasie oczekiwania, propozycja kawy, herbaty, wody)

  • Wystawianie dokumentów na wynajem i faktur sprzedaży

  • Pomoc Klientom w przygotowaniu dokumentów do PFRON

  • Informacja telefoniczna

  • Pilnowanie płatności cyklicznych

  • Raportowanie

  • Sprzedaż podstawowych produktów "z półki"

Oferujemy

  • Umowę o pracę, lub umowę zlecenia, w razie braku dostępności w pełnym etacie

  • System wynagrodzeń oparty w części na wynikach pracy (premia zadaniowa)

  • Możliwość rozwoju i nauki zawodu sprzedawcy w sklepie medycznym oraz zdobycia kwalifikacji rynkowych w zakresie: „Zaopatrywanie w sklepach w wyroby medyczne produkowane seryjnie”.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą: www.brandvital.eu

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez BRAND vital Poland sp. z o.o. z siedzibą w Ksawerowie."

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 829899205