2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Katowice
  7. Administracja, prace biurowe - Bogucice
Dodane 04 lipca 2024

Asystent w projektach UE (Rybnik i Okolice).

Wynagrodzenie

5 000 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Opis

Wektor Consulting sp. z o.o.

Biuro Rybnik

NIP: 8171960828

www.wektor.org.pl

Dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z 20 letnim doświadczeniem w realizacji projektów współfinansowanych ze środków unijnych. Rozpoczynamy realizację kolejnych przedsięwzięć! Szukamy osoby na stanowisko Asystenta, która z zaangażowaniem podejdzie do wyzwań związanych z obsługą Biura Obsługi Klienta i Uczestników Projektu w biurze w Rybniku. Jeśli jesteś komunikatywną, otwartą osobą, która ceni sobie pracę w zespole i ma przynajmniej podstawowe doświadczenie w realizacji projektów, chcemy Cię poznać!

Twoje przyszłe zadania:

  • Obsługa Biura Obsługi Klienta i Uczestników Projektu, w tym informowanie o projekcie za pomocą różnych kanałów: osobistych, telefonicznych oraz elektronicznych.

  • Aktywne prowadzenie działań rekrutacyjnych do projektu.

  • Wsparcie w zakresie obsługi Bazy Usług Rozwojowych dla Uczestników Projektu, w tym tych z niepełnosprawnościami.

  • Zarządzanie i promocja bieżącej działalności Biura za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenie wyższe oraz minimum rok doświadczenia w realizacji projektów unijnych.

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i otwartość na ludzi.

  • Systematyczność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole.

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

  • Przyjazne środowisko pracy, gdzie każdy członek zespołu jest ważny.

  • Wsparcie i wdrożenie na początku Twojej ścieżki zawodowej, abyś mógł rozwijać się wraz z nami.

Jeśli czujesz, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie, nie zwlekaj! Prześlij nam swoje CV i dołącz do naszego zespołu. Czekamy na Ciebie, aby razem tworzyć niepowtarzalną wartość dla naszych Klientów i Uczestników Projektów.

  • Aplikuj teraz i zacznij swoją przygodę z nami!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 901278559