2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Krzyki
Rekrutacja WERBEO
Dodane 24 kwietnia 2024

Asystent w dziale zakupów centralnych - praca zdalna

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca zdalna

Nasz partner to znana i rozpoznawalna w kilkunastu krajach w Europie sieć sklepów, oferująca odzież oraz produkty do domu. Stawiając na ciągły rozwój i dbając o różnorodność w zespole, zapewnia atrakcyjne warunki pracy oraz wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami. Jeśli chcesz zdobywać nowe doświadczenia zawodowe, stając się częścią międzynarodowego sukcesu

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent w dziale zakupów centralnych

Zakres obowiązków

  • obsługa firmowego systemu zgłoszeń

  • obsługa reklamacji oraz zamówień towarów

  • obsługa firmowego systemu dotyczącego produktów (dodawanie oraz usuwanie produktów, zmiana cen, edycja nazw)

  • obsługa poczty e-mail (obsługa zapytań ze sklepów, kontakt e-mail z magazynem oraz dostawcami)

  • wsparcie zespołu w codziennej pracy

Wymagania

  • znajomość Ms Excel na poziomie średniozaawansowanym

  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym umożliwiającym swobodny kontakt w formie pisemnej

  • dobra organizacja pracy własnej

  • dokładność

  • chęć zdobywania nowych umiejętności, otwartość

  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • prace 100% w formie zdalnej

  • 7 godzinny dzień pracy

  • sprzęt niezbędny do wykonywania pracy (laptop oraz słuchawki)

  • atrakcyjne benefity pracownicze: platforma benefitowa ( w tym vouchery rabatowe, dofinansowanie karty Multisport, opieka medyczna), zniżka pracownicza na produkty firmowe

  • pomoc i wsparcie doświadczonego zespołu

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym przedsiębiorstwie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 905867476