2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Starogard Gdański
Dodane 30 kwietnia 2024

Asystent w Dziale Zakupów

Wynagrodzenie

4 500 - 4 550 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Starogard Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Gama Sp. z o.o. poszukuje Asystenta (bez doświadczenia) do Działu Zakupów

Dołącz do naszego zespołu, a przeszkolimy Ciebie we własnym zakresie

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie - wyższe w trakcie mile widziane

  • praktyczna znajomość oprogramowania MS Office/LibreOffice, biegłe posługiwanie się podstawowymi formułami w Excel/Calc, formatowaniem komórek, tworzenie tabel itp.

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętności analityczne

  • inicjatywa i samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • umowa o pracę w stabilnej firmie z bogatym doświadczeniem handlowym

  • praca w biurze w samym centrum Starogardu Gdańskiego- Rynek

  • stałe godziny pracy 8.00-16.00

  • możliwość rozwoju, szkolenia oraz podnoszenia kwalifikacji

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop)

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym i kreatywnym zespole

  • stabilność zatrudnienia

  • wynagrodzenie wzrastające wraz z Twoimi umiejętnościami i zaangażowaniem

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa/herbata

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie analiz dotyczących braków towarów przypisanego asortymentu

  • tworzenie analiz i raportów dotyczących przypisanego asortymentu

  • opracowywanie na podstawie powyższych danych i przygotowywanie zamówień

  • negocjacje warunków handlowych z dostawcami , składanie zamówień

  • powiększanie portfolio produktowe firmy

  • stały nadzór nad przydzieloną bazą towarów

  • wycena podległego asortymentu zgodnie z polityką cenową firmy

  • monitorowanie konkurencji

Lokalizacja

Starogard Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Starogard Gdański
ID: 896053206