2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Warszawa
  7. Administracja, prace biurowe - Mokotów
Rekrutacja WERBEO
Dodane 23 kwietnia 2024

Asystent w dziale płatności i rozliczeń - praca zdalna

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca zdalna

Dla naszego partnera, który od wielu lat realizuje politykę zrównoważonego rozwoju i z sukcesem wspiera osoby z niepełnosprawnością tworząc dla nich nowe miejsca pracy poszukujemy osoby na stanowisko:

Dział księgowości to zespół, który „opiekuje się liczbami”. Naszym głównym zadaniem jest utrzymanie porządku w rozrachunkach, weryfikacja sald z dostawcami, abyśmy mieli pewność, że są zgodne z ustalonymi warunkami, a w razie potrzeby na bieżąco wyjaśnianie ewentualne nieścisłości. Jeśli chcesz zdobywać nowe doświadczenia zawodowe, stając się częścią międzynarodowego sukcesu — aplikuj już dziś!

Zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu w prowadzeniu rozrachunków z dostawcami krajowymi i zagranicznymi

  • potwierdzanie sald z dostawcami

  • kontakt z dostawcami w celu wyjaśnienia ewentualnych nieścisłości w rozliczeniach

  • wsparcie zespołu w codziennej pracy

Wymagania

  • znajomość Ms Excel na poziomie min. średniozaawansowanym (zastosowanie funkcji tj.: tabele przestawne, wyszukaj pionowo, sortowanie, filtrowanie)

  • znajomość j.angielskiego na poziomie B1/B2 umożliwiająca swobodną korespondencję z dostawcami w celu wyjaśnienia nieścisłości

  • dokładność, skrupulatność oraz dobra organizacja pracy

  • orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w formie zdalnej

  • pracę w międzynarodowej firmie, która znalazła się na liście najlepszych pracodawców w Polsce według Forbes i jest uwielbiana przez miliony konsumentów w Polsce i Europie

  • sprzęt firmowy niezbędny do wykonywania pracy

  • atrakcyjne benefity pracownicze: dofinansowanie do karty Multisport, vouchery rabatowe na zakupy online, zniżka pracownicza na produkty firmowe

  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, aby każdy czuł się bezpiecznie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 908875800