2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Gdynia
  7. Administracja, prace biurowe - Działki Leśne
Dodane 27 maja 2024

Specjalista obsługi klienta w dziale handlowym

Lokalizacja

Gdynia, Działki Leśne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Real Logistics Group to firma w 100% z kapitałem polskim działająca nieprzerwanie na rynku globalnym od 2006 roku.

W spółce zatrudnionych jest ponad 100 pracowników. Siedziba główna mieści się               we Wrocławiu, a oddziały w: Gdyni, Warszawie, Bolesławcu, Nysie i Małaszewiczach.            Ponadto w Chengdu w Chinach zarejestrowana jest jedna ze spółek należących do Grupy.

Główny zakres działalności to organizacja transportu międzynarodowego

( kolejowego, morskiego, lotniczego i drogowego ) oraz odprawy celne.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko:

 Miejsce pracy:  Gdynia

WYMAGANIA

  • mile widziane doświadczenie w branży TSL;

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług;

  • przydatne może być doświadczenie w  obszarze telefonicznej obsługi klienta (call center);

  • umiejętność prowadzenia negocjacji z klientem;

  • samodzielność w zakresie realizacji zadań oraz umiejętność współpracy;

  • orientacja na osiąganie celu, inicjatywa i konsekwencja w działaniu, kreatywność;

  • prawo jazdy kat. B;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

·          telefoniczne i mailowe pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie z nimi współpracy;

·          udział w przygotowywaniu ofert handlowych oraz kalkulacji dla klienta;

·          prowadzenie negocjacji sprzedażowych;

·          z czasem uczestnictwo w spotkaniach z klientem;

·          udział w realizacji planów sprzedażowych;

·          współpraca z innymi działami firmy.

OFERUJEMY

·         atrakcyjną i odpowiedzialną pracę w branży TSL;

·         możliwość zdobycia doświadczenia i odpowiedzialnego stanowiska pracy;

·         stabilne zatrudnienie, umowę o pracę na pełen etat;

·         pracę od poniedziałku do piątku;

·         motywacyjny system płacowy;

·         pakiet benefitów pozapłacowych.

Więcej informacji o firmie znajdziesz na naszej stronie internetowej

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Real Logistics Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą we Wrocławiu, ul. Strzegomska 140A, 54-429 Wrocław zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Działki Leśne
ID: 918026960