2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Praga-Południe
Dodane 30 kwietnia 2024

Asystent w dziale exportu

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aquaphor Poland Sp. z o.o. to spółka należąca do międzynarodowej grupy kapitałowej, specjalizująca się w produkcji dzbanków i butelek filtrujących, kuchennych filtrów do wody oraz zmiękczaczy do wody.

Obecnie poszukujemy pracownika ze statusem studenta na okres wakacyjny z możliwością przedłużenia, na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, woj. mazowieckie

Zakres obowiązków:

·        Wsparcie w codziennych czynnościach handlowo – eksportowych, głównie e-commerce

·        Uczestniczenie w procesie realizacji napływających zamówień oraz reklamacji

·        Analiza danych sprzedażowych i przygotowywanie raportów

·        Wprowadzanie zamówień

·        Przygotowywanie dokumentacji eksportowej (faktura, protokół załadunku, CMR)

 Wymagania:

·        Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

·        Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

·        Praktyczna znajomość pakietu MS OFFICE, szczególnie MS EXCEL

·        Samodzielność w działaniu, zaangażowanie i sumienność

·        Wielozadaniowość, nastawienie na realizację celu

Oferujemy:

·        pełne szkolenie wdrożeniowe

·        wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia

·        szeroki zakres samodzielności w realizacji powierzonych zadań

·        możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń

·        zaplecze socjalne z wyposażeniem

·        praca od poniedziałku do piątku w godz. 08.00 - 16.00

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 915456864