2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Pruszków
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystent w dziale agencji celnej Pruszków

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od 2004 roku. Zespół ponad 300 pracowników i wieloletnie relacje z zagranicznymi partnerami pozwalają firmie realizować profesjonalne usługi logistyczne i spedycyjne na terenie całego świata. Oprócz usług transportu morskiego, lotniczego, kolejowego oraz drogowego, Langowski Logistics posiada własną Agencję Celną oraz sieć magazynów składowo-przeładunkowych.

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie informacji do systemów komputerowych

  • prace pomocnicze i administracyjne w agencji celnej (przygotowanie, weryfikacja i kontrola dokumentów, zapewnienie właściwego przepływu informacji, dbanie o wysoką jakość i terminowość zleceń, obsługa celna magazynów czasowego składowania oraz składów celnych)​

  • dostarczanie i odbiór dokumentów niezbędnych do realizacji odpraw celnych

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • samodzielność w działaniu oraz zaangażowanie,

  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, skrupulatność

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju na stanowisko specjalisty i agenta celnego

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • dofinansowanie pakietu Multisport

  • imprezy integracyjne

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 910242670