2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 17 kwietnia 2024

Asystent w dziale administracji i operacji

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Asystent w dziele administracji i operacji

Miejsce pracy: Łódź

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

·         Wprowadzanie dokumentów kosztowych i zakupowych do systemu;

·         Organizacja obiegu dokumentów, właściwa ich rejestracja oraz archiwizacja;

·         Zarządzanie obiegiem dokumentacji, umów oraz faktur;

·         Współpraca w zakresie realizowanych zadań z innymi komórkami organizacyjnymi;

·         Sporządzanie protokołów, raportów oraz innych zestawień;

·         Zamawianie artykułów biurowych;

·         Wykonywanie bieżących prac biurowych, takich jak skanowanie i kserowanie

dokumentów;

·         Wspieranie działu administracyjnego w codziennych zadaniach;

·         Współpraca z innymi pracownikami firmy w celu efektywnej organizacji pracy;

·         Współpraca z biurem rachunkowym;

WYMAGANIA:

·         Mile widziani studenci studiów zaocznych;

·         Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;

·         Komunikatywności i zaangażowania;

·         Wysoka kultura osobista;

·         Umiejętność samodzielnego realizowania zadań jak i pracy w zespole;

·         Mile widziane doświadczenie pracy z sytemem Enova, Saldeo;

OFERUJEMY:

·         Swobodną, niekorporacyjną atmosferę pracy;

·         Możliwość rozwoju i awansu;

·         Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;

·         Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego;

·         Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 912447869