2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Zachodniopomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Koszalin
Dodane 25 kwietnia 2024

Asystent Technologa/ Młodszy Laborant- firma kosmetyczna

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta firmy- firmy produkcyjnej z branży kosmetycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystenta Technologa- osoby, która w pierwszym etapie kariery zawodowej będzie wsparciem dla działu technologicznego i będzie miała możliwość wejścia w obszar procesów technologicznych, receptur, dokumentacji związanej z produkcją i systemem ERP.

Jeśli masz za sobą już pierwsze doświadczenie w firmie produkcyjnej, wiesz jak wygląda proces technologiczny i pracowałeś na systemie klasy ERP- ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie wstępnych receptur i technologii mas kosmetycznych

  • Przygotowywanie danych niezbędnych do wdrożenia wyrobów kosmetycznych

  • Przeprowadzania prób technologicznych mas chemicznych

  • Bieżąca współpraca z technologiem

  • Praca w systemie klasy ERP

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (chemiczne, technologiczne)

  • Doświadczenie w pracy w laboratorium

  • Doświadczenie w pracy w systemie klasy ERP

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywność, otwartość i dynamiczna osobowość

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z długoletnią historią

  • Wdrożenie i niezbędne szkolenia stanowiskowe

  • Możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych pracowników

  • Pracę w środowisku z wysokimi standardami i kulturą organizacyjną

  • Premie (regulaminowa, uznaniowa, roczna)

  • Bogaty pakiet benefitów (ZFŚS- dofinansowanie aktywności sportowej, ubezpieczenie dodatkowe, wczasy pod gruszą, dodatkowe dni urlopu, nagrody jubileuszowe i inne)

  • Przyjazną atmosferę pracy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 909404244