2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Jawczyce
Dodane 25 kwietnia 2024

Asystent Technika Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Jawczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Piekarnie Cukiernie Putka to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie mazowieckim.

Obowiązki:

  • Dbanie o stan urządzeń po zakończonej produkcji

  • Demontaż podzespołów maszyny do czyszczenia i ponowny ich montaż

  • Konserwacja wózków i drobnych maszyn produkcyjnych

  • Wsparcie Techników w codziennych konserwacjach maszyn

  • Awaryjne wsparcie przy zakupie niezbędnych części

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe (preferowane techniczne)

  • Znajomość obsługi elektronarzędzi

  • Zapał do pracy i nauki

  • Prawo jazdy kat. B. (mile widziane)

  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (lub gotowość do jej wyrobienia)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Jasną zasady planu pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Bogaty pakiet benefitów

  • Zdobycie doświadczenia z zagadnień elektryki, automatyki, pneumatyki i mechaniki.

Zatrudnienie znajdziesz nawet od zaraz!

W treści aplikacji lub CV prosimy umieścić klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.”

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodatkowo prosimy w treści aplikacji lub CV umieścić klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”

Pamiętaj, że wszystkie ww. zgody są dobrowolne i możesz je cofnąć w dowolnym momencie. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem www

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jawczyce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Jawczyce
ID: 822065148