2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Piła
Kinga Konopik-Łuczyńska
Dodane 30 maja 2024

Asystent Sprzedaży - BMW Bońkowscy

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Masz we krwi pasję do marki BMW, doskonale rozumiesz Radość z Jazdy i chętnie dzielisz się wiedzą? Szukasz wyzwań i chcesz się dalej rozwijać? Poszerz swoje umiejętności i znajomość marki, współpracując z pasjonatami motoryzacji i ekspertami w swojej dziedzinie.

Obejmij prowadzenie w wyścigu, którego stawką jest zatrudnienie w Dealer BMW Bońkowscy - firmie, która łączy prestiż marki BMW z ugruntowaną pozycją na rynku. Kontynuuj swoją pracę zawodową w marce Premium, jako:

Asystent Sprzedaży.

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • Wspieranie Doradców Sprzedaży Samochodów w działaniach obejmujących obsługę Klientów

  • Kompleksowe przygotowywanie samochodów do wydania Klientom zgodnie ze standardami marki BMW

  • Dbałość o prawidłową ekspozycję i czystość samochodów ekspozycyjnych i demonstracyjnych

  • Wzbudzanie zainteresowania marką i jej produktami oraz aktywne nawiązywanie kontaktów z obecnymi i potencjalnymi Klientami, prowadzenie wstępnych rozmów oraz badanie potrzeb

  • Planowanie, aktywne oferowanie i prowadzenie atrakcyjnych jazd próbnych, które zapewnią Klientom unikatowe doświadczenia radości z jazdy i zaprezentują innowacyjne rozwiązania

  • Dbanie o wysokie zadowolenie Klienta w zakresie obsługi posprzedażnej, poprzez dyspozycyjność i aktywny kontakt w celu wyjaśniania wszelkich wątpliwości i zapytań dotyczących funkcji i użytkowania samochodu

  • Wspieranie marketingu, nagrywanie krótkich materiałów filmowych dotyczących samochodów, dodawanie ogłoszeń na portalach.

OCZEKIWANIA:

  • Wiedza na temat marki oraz wysoki poziom zainteresowania branżą motoryzacyjną

  • Gotowość do ciągłego poszerzania swojej wiedzy w zakresie produktów BMW oraz konkurencji poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach

  • Otwartość oraz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klientów

  • Umiejętność organizowania oraz planowania swojej pracy oraz trafnego ustalania priorytetów

  • Czynne prawo jazdy lat. B

  • Wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie u najlepszego Dealera marki BMW w Polce

  • Benefity takie jak: pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie na życie

  • Bezpłatny dostęp do nauki języków obcych na platformie językowej

  • Możliwość rozwoju poprzez liczne szkolenia

  • Pół dnia wolnego w dniu urodzin

  • Świetną atmosferę w pracy oraz firmowe imprezy integracyjne dla pracowników.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 918697201