2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Lubelskie
  6. Spedycja - Lublin
Dodane 26 kwietnia 2024

Asystent Spedytora / Spedytor na rynek USA

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

New Wave International Cargo to amerykańska firma z branży TSL, działająca na terenie USA i Polski, specjalizująca się w spedycji morskiej, drogowej i lotniczej.

W związku z intensywnym rozwojem zespołu w Polsce, do naszego biura w Lublinie poszukujemy obecnie ambitnej osoby do pracy w dziale drogowym, obsługującym rynek USA na stanowisku:

Asystent/ka Spedytora / Spedytor na rynek USA.

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie pracy podwykonawców i floty własnej poruszającej się po terytorium Stanów Zjednoczonych

  • Kontrola terminowości przejazdów, odbiorów oraz dostaw

  • Kontakt z kierowcami i rozwiązywanie sytuacji problematycznych w transporcie

  • Ścisła współpraca z działami operacyjnymi firmy w USA oraz spedytorami

  • Stały kontakt z klientami w USA

  • Ważne: praca w godzinach strefy czasowej USA, od godz. 14.00 na kalendarzu amerykańskim

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • Gotowość do pracy w godz. od 14:00, na kalendarzu amerykańskim

  • Obowiązkowość, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Znajomość obsługi komputera

  • Zainteresowanie rynkiem transportu drogowego i chęć rozwoju w organizacji o międzynarodowym zasięgu

  • Doświadczenie w realizacji międzynarodowych transportów drogowych (w tym na rynku USA) będzie dodatkowym aututem.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Wdrożenie stanowiskowe, stałą opiekę doświadczonego spedytora i wsparcie zespołu

  • Rozwój i możliwość awansu w strukturach firmy w międzynarodowym środowisku

  • Przyjazne i komfortowe środowisko pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer

  • Pracę w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej lokalizacji przy ul. Pana Balcera 6b

  • Świeże owoce i najlepszą kawę w zgranym zespole

  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych benefitów (m.in. multisport, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna)

  • Wspólne imprezy integracyjne, brak dress code i korporacyjnych absurdów.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 814953057