2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Śląskie
  6. Spedycja - Częstochowa
  7. Spedycja - Dźbów
Dodane 19 kwietnia 2024

Asystent Spedytora Międzynarodowego

Lokalizacja

Częstochowa, Dźbów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Twój zakres obowiązków

·         Współpraca ze spedytorem w procesie przyjmowania zleceń spedycyjnych

·         Przygotowywanie ofert oraz wycen transportowych

·         Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności spedycyjnej - raportowanie do klienta

·         Współpraca z działem handlowym, klientami, partnerami, podwykonawcami

·         Kompleksowa obsługa zleceń

·         Pozyskiwanie nowych klientów, tworzenie bazy i utrzymywanie jej

 Nasze wymagania

·        Znajomość języka angielskiego

·        Umiejętność obsługi komputera

·         Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i dobrej organizacji pracy

·         Komunikatywność

·         Umiejętność krytycznego myślenia oraz pracy w zespole

Mile widziane

·         Wykształcenie kierunkowe (transport/spedycja/logistyka)

·         Pierwsze doświadczenia w spedycji drogowej (również staże, praktyki).

Oferujemy

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze

·         Imprezy i eventy firmowe

Veleco Sp. z o.o. jest firmą produkującą elektryczne skutery i wózki inwalidzkie – wysokiej jakości sprzęt medyczny. W gronie dystrybutorów Veleco znajdują się sprzedawcy z kilkunastu państw: z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Hiszpanii czy Włoch. Nasze produkty poprawiają jakość życia użytkowników z każdego zakątka Europy. Pojazdy elektryczne Veleco są skierowane do osób starszych oraz z niepełnosprawnościami ruchowymi.

Jeżeli masz ochotę z Nami współpracować, wyślij swoje CV na portolu OLX bądź na maila.

Kontakt telefoniczny tylko od Pon do Pt 9:00-17:00

Czekamy na Twoje zgłoszenie ;)

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Dźbów
ID: 913013328