2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Spedycja
  5. Spedycja - Pomorskie
  6. Spedycja - Wielka Wieś
Dodane 05 kwietnia 2024

Asystent spedytora

Lokalizacja

Wielka Wieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Sobanscy Transport Sp. z o. o. od ponad 30 lat świadczy usługi transportu drogowego oraz spedycji w Polsce i Europie. Tym, co wyróżnia markę Sobanscy spośród konkurencji jest szczególna dbałość o powierzone ładunki i środowisko naturalne oraz nowoczesne technologie.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Asystenta spedytora w siedzibie firmy w Wielkiej Wsi koło Główczyc.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej sobanscy.eu

Zakres zadań:

  • wprowadzanie zleceń do systemu

  • Monitorowanie statusów planowanych tras

  • Utrzymanie kontaktów z klientami i przewoźnikami

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum podstawowym

  • Samodzielność, odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy w zespole, Komunikatywność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w nowocześnie zarządzanej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacja

Wielka Wieś,

Pomorskie

Pomorskie, Wielka Wieś
ID: 730272343