2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 21 maja 2024

Asystent Śniadaniowy w Hotelu 2*

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel B&B Kraków Centrum poszukuje osoby na stanowisku Asystenta Śniadaniowego

Jesteś rannym ptaszkiem z pasją do gastronomii?

Dołącz do naszego zespołu w Hotelu B&B Kraków Centrum jako Asystent Śniadaniowy i rozpocznij każdy dzień z uśmiechem, serwując naszym gościom pierwszy posiłek dnia!

Obowiązki:

  • Przygotowywanie bufetu śniadaniowego i ustawienie go tak, aby zachęcić gości do skorzystania z hotelowego śniadania

  • Stałe uzupełnianie produktów podczas serwowania śniadań

  • monitorowanie stanów magazynowych i składanie zamówień, aby nigdy nie zabrakło ulubionych naszych gości

  • Utrzymanie czystości i porządku, aby nasze przestrzenie śniadaniowe były zawsze gotowe na przyjęcie nowych gości

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole

  • Stabilne zatrudnienie w porannych godzinach

  • Róże benefity (m.in. Karta Multisport, zniżki w hotelach sieci B&B w całej Polsce)

Wymagania:

  • przede wszystkim chęć do pracy

  • punktualność i zaangażowanie

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i sprawić, by poranki naszych gości były wyjątkowe, wyślij swoje CV za pośrednictwem portalu OLX.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 919805370