2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubelskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łęczna
GreenMax
Dodane 25 kwietnia 2024

Asystent Przedstawiciela Handlowego - Łęczna

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łęczna

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

Twój zakres obowiązków

*Bezpośrednia współpraca z dedykowanym Przedstawicielem Handlowym

• Umawianie spotkań, przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych

• Pozyskiwanie kontaktów

• Bezpośredni kontakt z klientami

• Wsparcie w obsłudze Klientów firmy oraz Przedstawiciela Handlowego

• Aktualizowanie bazy Klientów

• Raportowanie pracy

Nasze wymagania

• Komunikatywność i otwartość

• Chęć rozwoju w sprzedaży i handlu

• Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów

• Wysoka kultura osobista

• Motywacja do aktywnego pozyskiwania kontaktów

• Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

• Atrakcyjny system prowizyjny

• Szkolenia produktowe , oraz sprzedażowe (wykorzystujemy sprawdzony model wdrożenia do pracy)

• Współpracę w oparciu o umowę zlecenie oraz b2b

• Możliwość dołączenia do zgranego zespołu

• Stabilne warunki zatrudnienia

• Auto służbowe

Zainteresowany/a? Wyślij nam swoje CV

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GreenMax Sp. z o.o. z siedzibą w: Twarda 18, 00-105 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę.

Lokalizacja

Łęczna,

Lubelskie

Lubelskie, Łęczna
ID: 909382775