2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Tarnów
Dodane 13 maja 2024

Asystent przedstawiciela handlowego ds. ochrony fizycznej - Tarnów

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: Nie

Opis

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie kontaktów do właścicieli / osób decyzyjnych
  • Umawianie spotkań
  • Praca w terenie i stacjonarna
  • Stały kontakt z Klientem
  • Identyfikacja potrzeb Klienta
  • Raportowanie pracy

Wymagania:

  • Motywacja do aktywnego pozyskiwania kontaktów
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
  • Wysoka kultura osobista
  • Własny samochód (zwrot kosztów za paliwo)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (3 800 zł netto)
  • Zwrot kosztów za paliwo
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość awansu w strukturach sprzedażowych
  • Narzędzia do pracy: komputer, telefon, wizytówki, naklejki, ulotki

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Tarnów
ID: 915207190