2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Dębniki
Dodane 08 maja 2024

Asystent przedstawiciela handlowego ds. ochrony fizycznej - Kraków

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie kontaktów do właścicieli / osób decyzyjnych
  • Umawianie spotkań
  • Praca w terenie i stacjonarna
  • Stały kontakt z Klientem
  • Identyfikacja potrzeb Klienta
  • Raportowanie pracy

Wymagania:

  • Motywacja do aktywnego pozyskiwania kontaktów
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientami
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
  • Wysoka kultura osobista
  • Własny samochód (zwrot kosztów za paliwo)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (3 800 zł netto)
  • Zwrot kosztów za paliwo
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość awansu w strukturach sprzedażowych
  • Narzędzia do pracy: komputer, telefon, wizytówki, naklejki, ulotki

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 912414070