2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Zarządzanie projektami
  5. Zarządzanie projektami - Kujawsko-pomorskie
  6. Zarządzanie projektami - Bydgoszcz
Dodane 20 maja 2024

Asystent projektanta sieci telekomunikacyjnych FTTH Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

AKJG Telekom sp. z o.o. sp. k. projektuje i buduje sieci telekomunikacyjne na obszarze woj. kujawsko-pomorskiego. Naszymi klientami są: Orange Polska, TVK Vectra, Netia itp.

Poszukujemy kandydata na stanowisko: Asystent projektanta sieci telekomunikacyjnych FTTH

Obowiązki:

  • wsparcie przy wykonywaniu rysunków technicznych w środowisku CAD,

  • wizja w terenie,

  • przygotowywanie projektów organizacji ruchu

  • pomoc przy przygotowywaniu dokumentacji do zgłoszeń robót,

  • kompletowanie dokumentacji projektowych.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne

  • znajomości środowiska MS Office,

  • mile widziana znajomość środowiska CAD,

  • podstawowa umiejętności czytania map geodezyjnych,

  • mile widziana podstawowa znajomość prawa budowlanego,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • wsparcie merytoryczne zespołu,

  • zdobycie wiedzy z zakresu tworzenia dokumentacji projektowej, opracowań projektów budowlano-wykonawczych, oraz doświadczenia w projektowaniu sieci telekomunikacyjnych,

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 750251992