2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Zarządzanie projektami
  5. Zarządzanie projektami - Podkarpackie
  6. Zarządzanie projektami - Rzeszów
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystent projektanta sieci telekomunikacyjnych.

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukuje kandydata na stanowisko:Asystent projektanta sieci telekomunikacyjnych.

Wymagania:

Mile widziana znajomość zagadnień dotyczących sieci światłowodowych, znajomość programu AutoCAD- obowiązkowo, dobra znajomość MS Office, dobra organizacja pracy, posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku nie jest warunkiem koniecznym,dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

Praca na umowę o pracę, zdobywanie umiejętności i wiedzy na w/w stanowisku,szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie,niezbędne narzędzia pracy.

Zakres obowiązków:

Sporządzanie dokumentacji projektowej - projektów budowlanych, wykonawczych, sporządzanie pism i wniosków związanych z realizacją projektów.

Praca od pn-pt w godzinach 7-15.

Zapraszam do przesłania aplikacji.

sporządzanie dokumentacji projektowej - projektów budowlanych, wykonawczych, sporządzanie pism i wniosków związanych z realizacją projektów,

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 900546320