2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Mokotów
Dodane 24 kwietnia 2024

Asystent Projektanta/konstruktora geotechnika

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

  • Analiza dokumentacji przetargowej,

  • Przygotowywanie kalkulacji i ofert technicznych,

  • Kontakt z klientem,

  • Wykonywanie obliczeń geotechnicznych,

  • Przygotowanie rysunków technicznych rozwiązań geotechnicznych,

Miejsce pracy: Warszawa ul. Cybernetyki 19B

Wymagania:

  • Wykształcenie budowlane (ostatni semestr), mile widziane kierunkowe - geotechnika.

  • Absolwent lub student studiów niestacjonarnych,

  • Miło widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy wykonywaniu projektów geotechnicznych (pale CFA, FDP, ścianki berlińskie, mikropale, kotwy gruntowe, ścianki szczelne, kolumny DSM)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B;

  • Wynagrodzenie dostoswane do doświadczenia kandydata,

  • Niezbędne narzędzia pracy jak, komputer, telefon,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Tel. : +48 505 871 139

Tel. : +48 515 501 529

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 901123594