2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Asystent Projektanta Konstrukcji Budowlanych

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla swojego Klienta, jednej ze spółek Grupy Kapitałowej - pracowni projektowej realizującej prace w obszarze budownictwa wielorodzinnego - poszukujemy:

ASYSTENT /-KA PROJEKTANTA KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH

Twój zakres obowiązków:

  • opracowywanie projektów koncepcyjnych, technicznych oraz wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych

  • praca w środowisku CAD i BIM Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych

  • opracowywanie rysunków warsztatowych

  • koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów

  • uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów

  • analiza oraz optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych

  • nadzór nad zgodnością tworzonego projektu z przyjętymi przez firmę standardami oraz ogólną koncepcją projektu

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (wymagane: budownictwo)

  • bardzo dobra znajomość programu AutoCad

Mile widziane:

  • doświadczenie przy projektowaniu obiektów w konstrukcji żelbetowej

  • znajomość programu Revit i Robot

To oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży

  • możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów

  • szeroki wachlarz benefitów pracowniczych

  • wymagające, ale przyjazne środowisko pracy

  • szkolenia specjalistyczne

  • jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego

Benefity:

dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, spotkania integracyjne, firmowa drużyna sportowa, program emerytalny, kawa / herbata, napoje, paczki świąteczne, program rekomendacji pracowników etc.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 912992939