2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Dąbrowa Górnicza
Dodane 11 kwietnia 2024

Asystent projektanta/Kierownika budowy - branża sanitarna

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis Pracownia projektowa BWP sp. z o.o. zatrudni osobę po studiach do pomocy przy pracach projektowych i przy sporządzaniu dokumentacji powykonawczych.

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie rysunków i opisów projektowych;

  • Wykonywanie dokumentacji projektowych dotyczących sieci wod-kan-gaz i co;

  • współpraca z zespołem projektantów;

  • współpraca z kierownikiem budowy;

  • prowadzenie samochodu służbowego;

  • uzyskiwanie uzgodnień i decyzji;

  • wizje w terenie.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie - wyższe inżynierskie;

  • biegła znajomość AutoCAD, MsOffice, Profil Koordynator;

  • umiejętność pracy w zespole,

  • współpracy z branżystami;

  • dyspozycyjność; bardzo dobra organizacja własnej pracy;

  • prawo jazdy kat. B;

  • doświadczenie nie jest wymagane

oferujemy:

  • atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole;

  • udział w ciekawych projektach;

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Specjalizujemy się w zakresie projektowania i wykonawstwa sieci oraz instalacji sanitarnych: gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych oraz ciepłowniczych. Swoje usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm i przedsiębiorstw. Do grona klientów firmy BWP należą Urzędy Miast i Gmin, Biura Architektoniczne, Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji, Spółki Ciepłownicze, Wspólnoty i Spółdzielnie Mieszkaniowe oraz osoby prywatne. Obsługujemy przede wszystkim województwa śląskie i małopolskie.

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 911043312