2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Łódzkie
  5. Inżynieria - Zgierz
Dodane 07 maja 2024

Asystent Projektanta / Inżynier Budowy instalacje elektroenergetyczne

Lokalizacja

Zgierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Nasze biuro posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji projektowych w branży elektroenergetycznej.

Zapraszamy do współpracy projektantów, asystentów projektanta oraz studentów.

Zakres obowiązków na stanowisku projektanta/asystenta projektanta:

  • Opracowywanie dokumentacji projektowych instalacji i sieci elektroenergetycznych SN i nN

  • Opracowywanie projektów oświetleniowych

  • Wykonywanie rysunków, schematów technicznych i rozwinięć instalacji w 2D

  • Wykonywanie obliczeń projektowych

  • Sporządzanie zestawień, opisów technicznych i specyfikacji instalacji - kompletowanie dokumentacji

  • Uzgodnienia przed organami administracji publicznej, inwestorami prywatnymi oraz terenie

  • Nadzór nad robotami budowlanymi

  • Sporządzanie kosztorysów budowlanych

Pracodawca oferuje:

  • Możliwość odbycia praktyki zawodowej do uprawnień budowlanych

  • Możliwość zdobycia konkretnych umiejętności i doświadczenia

  • Udział w ciekawych projektach

  • Samodzielność w prowadzeniu projektów

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia kandydata

  • System premiowy

  • Dostęp do profesjonalnych narzędzi pracy

  • Elastyczność zatrudnienia, zadaniowy tryb pracy lub zdalny

  • Umowę o pracę

Wymagania odnośnie kandydata:

Znajomość programów MS Windows - Średnio zaawansowany

MS Office - Średnio zaawansowany

AutoCAD2D - Podstawowy

Prawo jazdy kat. B

Sposób aplikacji - e-mail - CV -

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 755843773