2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Krzyki
Dodane 23 maja 2024

Asystent projektanta drogowego/Asystent biura projektowego

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Pracownia projektowa Szymon Potoczny

w miejscowości Ślęza przy Wrocławiu

poszukuje osoby na stanowisko Asystent biura projektowego

w pełnym lub w niepełnym etacie na umowę zlecenie lub umowę o pracę

Główne zadania

Projektowanie w środowisku AutoCAD, Civil 3D, GACAD

  • przygotowywanie dokumentacji projektu

  • inwentaryzacje w terenie

  • uczestnictwo w spotkaniach z zamawiającymi

  • dbanie o prawidłowy obieg oraz archiwizację dokumentów,

  • kontakt z zamawiającymi i podwykonawcami,

Składanie ofert przetargowych

  • wyszukiwanie przetargów w na platformach internetowych

  • pozyskiwanie dokumentów zadania z platformy przetargowej

  • przygotowanie ofert i składanie ofert poprzez platformy przetargów

Asystowanie przy nadzorach

  • uczestnictwo w naradach budowy

  • prowadzenie korespondencji w ramach nadzoru

  • tworzenie raportów z nadzoru

Wymagania:

  • wykształcenie min. w trakcie studiów magisterskich(z tytułem inżyniera.) - budownictwo (mile widziana specjalizacja drogowa)

  • bardzo dobra znajomość AutoCad, znajomość AutoCad Civil 3d mile widziana

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • znajomość obsługi urządzeń biurowych

  • dobra organizacja pracy

  • sumienna realizacja powierzonych zadań

  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

realizacja projektów w branży drogowej

możliwość rozwoju zawodowego np. zdobycia uprawnień budowlanych

możliwość przystąpienia do pakietu medycznego

dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 787986228