2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Wielkopolskie
  5. Inżynieria - Zbiersk
Dodane 24 maja 2024

Asystent Projektanta branży sanitarnej

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zbiersk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma AUTOMATYK ZBIERSK SP. Z O.O. zatrudni pracownika na stanowisko Asystenta Projektanta branży sanitarnej

Osoba ubiegająca się o stanowisko musi posiadać:

- wykształcenie wyższe kierunkowe - inż. lub mgr inż.

- doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta projektanta, ewentualnie inżyniera budowy lub osoby bezpośrednio związanej z realizacją inwestycji zarówno od strony formalnej jak i wykonawczej,

- dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel, Outlook),

- dobra znajomość środowiska CAD (2D),

- podstawowa znajomość oprogramowania do kosztorysowania będzie dodatkowym atutem,

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

- podstawowa znajomość obowiązujących Ustaw, Rozporządzeń, przepisów obowiązującego prawa – przed wszystkim Prawo Budowlane, Warunki Techniczne jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, Prawo Wodne, Rozporządzenie w szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego, KPA – przed wszystkim umiejętność skorzystania z aktów prawa i posługiwanie się nimi w codziennej racy,

- umiejętność skorzystania z obowiązujących norm, stosowanie się do wytycznych branżowych,

- podstawowa umiejętność narzędzi inżynierskich – niwelator, dalmierz,

- umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

- posiadanie i korzystanie z prawa jazdy kat. B,

- zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz chęć do zdobywania wiedzy i doświadczenia,

Zakres obowiązków:

- uczestniczenie w przygotowaniu dokumentacji projektowej do uzyskania pozwolenia na budowę, a także w przygotowaniu projektów technicznych,

- sporządzanie opisów technicznych, rysunków CAD 2D – rzuty, przekroje, schematy,

- przygotowanie rozwiązań koncepcyjnych na potrzeby realizowanego zadania,

- kontakt z Inwestorem,

- kontakt z pracownikami administracji publicznej w celu przeprowadzenia formalności, pozyskania zgód, uzgodnień, pozwoleń niezbędnych na przestrzeni całego procesu realizacji inwestycji,

- współpraca z osobami odpowiedzialnymi za realizację inwestycji, dla których opracowana została dokumentacja techniczna,

- opracowywanie Programów Funkcjonalno-Użytkowych,

- przygotowywanie dokumentacji warsztatowych do realizacji – spawanie rurociągów itp.

- przygotowywanie wycen szacunkowych,

- udział w wyjazdach terenowych, wizjach obiektowych, inwentaryzacjach oraz umiejętność wykorzystania pozyskanych informacji w późniejszym etapie prac projektowych,

Oferujemy:

- umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość rozwoju,

- zdobycia niezbędnej praktyki koniecznej do uzyskania uprawnień budowlanych w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych

- możliwość zatrudnienia jako inżynier budowy w celu uzyskania niezbędnego okresu praktyki na budowie niezbędnej do uzyskania uprawnień projektowych,

- kartę Multisport,

- ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny,

- zapewniamy niezbędne narzędzia pracy,

- zapewniamy wsparcie osób posiadających, wiedzę branżową, doświadczenie, uprawnienia budowlane.

Lokalizacja

Zbiersk,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Zbiersk
ID: 853626091