2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Rybnik
Dodane 26 kwietnia 2024

Asystent projektanta branży drogowej

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Formalny początek naszej działalności to maj 2007 r. Spółka DMK Inżynieria posiada siedzibę w Rybniku i operuje na terenie całego kraju, w branży budownictwa inżynieryjnego i komunikacyjnego. Przedsiębiorstwo zostało powołane w celu realizacji prac projektowych oraz budowy i przebudowy obiektów inżynierskich oraz budowlanych takich jak: mosty, wiadukty, estakady, kładki, tunele, drogi, hale, parkingi. Staramy się świadczyć powyższe usługi z jak najwyższą jakością , kierując się zasadami etyki biznesowej, dbając o satysfakcję i komfort użytkowników naszych realizacji oraz hołdując przy tym zasadzie „zrównoważonego rozwoju”. Inżynieria, w szczególności mosty i drogi, to od wielu lat pasja zarządzających i pracowników naszego Przedsiębiorstwa, a nasze nieformalne motto mogłoby brzmieć:

Polskie drogi i mosty- bliżej celu.

Poszukujemy otwartego na nowe wyzwania i ambitnego pracownika na stanowisko: Asystent projektanta branży drogowej

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie projektów drogowych pod nadzorem projektanta prowadzącego,

  • Prowadzenie części formalno-prawnej procesu projektowego,

  • Opracowanie szczegółowych specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót,

  • Udział w spotkaniach zespołów projektowych, radach technicznych, wizjach lokalnych, inwentaryzacjach w terenie.

WYMAGANIA:

  • Ukończone studia wyższe kierunkowe lub studenci ostatniego roku (specjalność drogowa),

  • Umiejętność pracy w środowisku AutoCad, MS Office, mile widziana znajomość AutoCad Civil 3D,

  • Umiejętność pracy zespołowej,

  • Rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność, komunikatywność,

  • Prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Pracę w młodym i otwartym zespole projektowym,

  • Udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego,

  • Uzyskanie praktyki do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Dane kontaktowe:

Dariusz Stelmach, ul. Kościuszki 64/4, 44-200 Rybnik

Tel.  50*******02

d.stelmach"małpa"adamski.com.pl

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 904292073