2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Warmińsko-mazurskie
  5. Inżynieria - Morąg
Dodane 15 kwietnia 2024

Asystent Projektanta/Architekta - Kreślarz CAD - Inżynier budownictwa

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Morąg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Biuro projektowe CONCEPT STUDIO z Morąga poszukuje osoby do sporządzania projektów budowlanych, technicznych i koordynacji międzybranżowej.

 Oferujemy: pracę w profesjonalnym, młodym, zgranym i kreatywnym zespole, udział we wszelkich procedurach projektowych, stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności. Możliwość odbycia praktyki projektowej i budowlanej.

 Chętnie nawiążemy współpracę z osobami z doświadczeniem, jednak rozważymy każdą propozycję od osób chcących rozwijać się i zdobywać to doświadczenie.  Forma współpracy: praca stacjonarna w biurze w Morągu. Forma współpracy do uzgodnienia (etat, B2B,itp)

 Zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji technicznej

  • Opracowywanie koncepcji oraz dokumentacji technicznej  2D projektów budowlanych i wykonawczych w branży architektonicznej oraz budowlano-konstrukcyjnej

  • Opracowywanie specyfikacji technicznej, opisów technicznych

  • Przygotowywanie i składanie wniosków urzędowych,

  • Kompletowanie dokumentacji projektowej

 Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: architektura, budownictwo)

  • Doświadczenie w projektowaniu architektoniczno-budowlanym

  •  Znajomość norm i przepisów prawa budowlanego oraz procedur administracyjnych na każdym etapie realizacji projektu

  • Praktyczna znajomość czytania i opracowywania dokumentacji technicznej, konstrukcyjnej 2D i 3D

  • Dobra znajomość obsługi oprogramowania AutoCad

  • Zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność koordynacji projektu i współpracy z branżystami.

 Jeśli jesteś zainteresowany/a współpracą z nami, prosimy o przesłanie CV wraz z krótką informacją o sobie na adres mailowy biura.

Lokalizacja

Morąg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Morąg
ID: 817237246