2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Koleczkowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Asystent produkcji - 28,10 zł/godzinę brutto Możliwość pracy na nocki

Lokalizacja

Koleczkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Międzynarodowa firma z ponad 25 letnim doświadczeniem, poszukuje pracownika na stanowisko: Asystent produkcji - praca dla mężczyzn Możliwość pracy od 20:00-6:00

Miejsce pracy Koleczkowo, gm. Szemud

Zakres obowiązków:

  • Ściąganie materiałów z form

  • Czyszczenie form

  • Wytapianie półproduktów kauczukowych

  • Segregacja form

  • Współpraca z koordynatorem produkcyjnym/asystentem zamówień

  • Dbanie o utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pojedynczo

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy (godziny do ustalenia)

  • Dbałość o szczegóły, odpowiedzialność za powierzone zadania, zaangażowanie

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę umowa do uzgodnienia

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Wypłata zawsze na czas

  • Szkolenie do powierzonych obowiązków

Praca prosta i nie skompleksowana, nie wymagamy doświadczenia

Zapraszamy do współpracy

Tel: 57*****93

Lokalizacja

Koleczkowo,

Pomorskie

Pomorskie, Koleczkowo
ID: 655844247