2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Świętoszów
Dodane 14 maja 2024

Asystent Prezesa Zarządu

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świętoszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Firma Marapo Sp. z o.o z siedzibą w Świętoszowie zatrudni osobę na stanowisko:  Asystent Prezesa Zarządu.

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, stacjonarnie w siedzibie firmy.

 Zakres obowiązków:

- Zamówienia na podstawie dyspozycji

- Kontrola dowodów dostaw pod względem ilościowym i wartościowym

- Kontrola rozrachunków

- Wystawianie faktur sprzedaży

- Organizacja transportu

- Koordynacja poszczególnych projektów

- Poszukiwanie rynków zbytu

- Wprowadzanie na stan przyjęć zewnętrznych

-  Przygotowanie dokumentów dla księgowości

Nasze wymagania:

- Wykształcenie minimum średnie

- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

- Znajomość programów: firmy Microsoft Office (wymagana), Subiekt firmy Insert (możliwość przeszkolenia)

Oferujemy:

- Pracę w zgranym zespole

- Samochód służbowy do wykorzystania w godzinach pracy

- Współpracę z profesjonalnym Biurem Rachunkowym

- Stabilną pracę i płacę.

- Wynagrodzenie 5.500 zł brutto na start, po przepracowaniu kolejnych 3 miesięcy 6000 zł brutto. Możliwość podwyżek w zależności od zaangażowania w pracę.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z numerem telefonu przez platformę olx, oraz o dołączenie klauzuli RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Świętoszów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świętoszów
ID: 902703819